Відео: Євгеній Мураєв в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1»

Євгеній Мураєв вважає, що за підсумками виборів в країні має бути сформовано технократичний уряд. «У понеділок в Києві відбувся об'єднавчий з'їзд (партій «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», «Наші», «Довіряй Ділам», «Відродження», Партія Миру та Розвитку. – Ред.). У наше об'єднання увійшли мери найбільших міст, десятків територіальних громад, найбільших промислових підприємств. У нас є команда, яку не треба вчити. У нас команда, якій є, чим пишатися», – розповів він.

За словами Євгенія Мураєва, у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, на відміну від інших партій, є конкретна програма щодо виходу України із затяжної кризи. «У нас чітка програма – не «за все хороше, проти всього поганого». У нас є сотні готових законопроектів, які потрібно приймати, тому що люди не можуть нормально жити в країні зі слабкою економікою», – зазначив Євгеній Мураєв.

За його словами, об'єднання опозиційних партій відбулося тому, що за кожною з них – реальні справи та величезна підтримка в суспільстві. «За нами 7,5 млн громадян, які підтримують мерів, які працюють на підприємствах, керівники яких розвивають та вкладають в свою країну, які створюють робочі місця, а не штовхають гасла, загорнувшись в національну символіку та показуючи нам «євроморкву». У нас є єдиний шанс встати та побудувати свою країну самостійно», – підкреслив Євгеній Мураєв.

14 червня 2019 14:56
'site2018:subscribe.form' is not a component