Жителі Покровського району підтримали рішення Бориса Колеснікова балотуватися в народні депутати від 49 округу

Жителі Покровського району підтримали рішення Бориса Колеснікова балотуватися в народні депутати від 49 округу

Жителі трьох сільських рад Покровського району Донецької області - Новотроїцької, Срібненської та Новоєлизаветівської – підтримали рішення Бориса Колеснікова балотуватися в депутати Верховної Ради від 49 округу.

Зустріч жителів Покровського району з прем'єр-міністром Опозиційного уряду і Президентом благодійного фонду відбулася 12 червня. Борис Колесніков відповів на питання, які хвилюють селян, і озвучив своє бачення щодо відновлення і розвитку Донбасу, а також охорони здоров'я та освіти.


«У всьому світі життя і здоров'я людини - головна цінність. Сьогодні не можна нічого не привнісши в лікарні, просто брати плату за послуги, які до цього давали безкоштовно. Спочатку переобладнання, потім – страхова медицина. Держава повинна взяти на себе витрати по страхуванню бюджетників і пенсіонерів. А приватні підприємства зобов'язані застрахувати своїх співробітників. Іншого шляху немає. В освіті також має бути присутня певна градація: починаючи від дитячого садка до першого робочого місця. А зараз усі самі по собі: початкова освіта не перегукується зі старшою школою, а випускні класи не готують до професійного навчання. Зараз в Костянтинівці на базі навчально-виробничого комбінату ми плануємо відкрити центр, де молодь з усієї області безкоштовно зможе навчитися затребуваним робітничим спеціальностям на сучасному обладнанні. Серед уже реалізованих ініціатив – соціальна автошкола і школа кухарської майстерності, – розповів Борис Колесніков.


На зустрічі звучало багато слів подяки на адресу політика: за організацію екскурсій дітей на підприємства «Конті» та «АПК-інвест», за можливість людей з обмеженими можливостями отримувати лікувальні процедури, за забезпечення місцевих амбулаторій комп'ютерами. Люди наголосили, що відчували підтримку з боку влади, коли Борис Колесніков очолював Донецьку обласну раду.

«На парламентських виборах ми готові віддати свій голос саме за Бориса Колеснікова», – заявила громада Покровського району.


13 червня 2019 16:55
'site2018:subscribe.form' is not a component