Мешканці Костянтинівського району висунули Бориса Колесникова кандидатом в народні депутати по 49 виборчому округу

Мешканці Костянтинівського району висунули Бориса Колесникова кандидатом в народні депутати по 49 виборчому округу

Жителі сіл Кіндратівка, Куртівка, Софіївка, Осинове, Торське, Павлівка, Миколайпілля, Новопавлівка та інших висунули Бориса Колесникова кандидатом в народні депутати по 49 виборчому округу (Донецька область).

У клубі села Кіндратівка прем'єр-міністр Опозиційного уряду, меценат та Президент благодійного Фонду Борис Колесніков зустрівся з жителями Костянтинівського району. Борис Вікторович подякував землякам за довіру, та пообіцяв усіма силами відстоювати інтереси громади.

«Я хотів би, щоб ваші діти і внуки мали майбутнє і звідси не виїжджали. Яким буде показник, що в Костянтинівці та Дружківці все виходить? Показник буде тоді, коли люди тут почнуть будувати та купувати нове житло. Це означає, у них з'явилася надія на стабільний завтрашній день. Наше завдання проста - домогтися того, щоб Донбас поважали. Не треба його боятися, його треба поважати», - зазначив Борис Колесніков.

На думку опозиціонера, людям потрібні гідні зарплати, гідний рівень життя.

«Коли Німеччина возз'єдналася після падіння Берлінської стіни, жителі НДР, тоді ще соцкраїни, сказали, що їм було краще в соцтаборі. «Ми були впевнені в своєму майбутньому і майбутньому своїх дітей», - це для них був головний показник».

Як вважає політик, щоб пенсіонери відчули себе захищеними, потрібно щоб пенсія була не менше 40 відсотків від зарплати. У всьому світі так. Але у нас цього немає, тому що зарплату платять в конвертах, а зарплата - це відрахування в Пенсійний фонд. Потрібно щоб ця система працювала.

«Що стосується Костянтинівського району, то проблем багато. Перша - водопостачання. Всі наші проблеми починаються зі Слов'янського водоводу, побудованого в 1952 році. Його модернізували років 30 тому. Але час бере своє. Тому ми підготували програму водопостачання північного Донбасу. Трубопроводи, що ведуть до Костянтинівки, Дружківки, Покровського району, потрібно змінювати повністю. Інакше без води ми не те, що не зможемо запрошувати сюди іноземних інвесторів, ми не виживемо.

Друга проблема - дороги. І ми обов'язково ними займемося. Вода і дороги нам потрібні для того, щоб розвивати виробництво і робочі місця в сільській місцевості. В одному із сіл ми хочемо зараз налагодити виробництво сирокопчених ковбас. В іншому, наприклад, побудувати, пекарню. У третьому - відкрити виробництво джемів, тим більше, що багато для цього не потрібно. Нам треба, щоб кожне село чимось славилося. Як було колись. Тому програма сіл дуже важлива, щоб молодь від нас не їхала».

Як зазначив Борис Колесніков, крім безкоштовної автошколи та кухні кухарського мистецтва, відкритих його Благодійним фондом в навчальних закладах Костянтинівки, планується ще багато цікавих проектів.

«Ми хочемо розширити цей список і відкрити навчання швейній майстерності, пошиття взуття. Для цього в ліцеях потрібно створити відповідні умови на найсучаснішому обладнанні. Освіта - найважливіша частина нашого життя. Якщо у нас немає грамотної молоді - у нас немає майбутнього», - зазначив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

12 червня 2019 09:48
'site2018:subscribe.form' is not a component