Жителі Гришиного хочуть бачити Бориса Колесникова народним депутатом

Жителі Гришиного хочуть бачити Бориса Колесникова народним депутатом

12 червня прем'єр-міністр Опозиційного уряду з робочим візитом відвідав Донецьку область. Одним з населених пунктів, жителі якого з нетерпінням чекали на зустріч із політиком, стало селище Гришине Покровського району.

Борис Колесніков поспілкувався з селянами, поцікавився, які питання їх найбільше хвилюють та про потреби громади. Формат офіційного візиту плавно перейшов в дружню бесіду. І це не дивно: люди добре знають політика та довіряють йому.

У 2001-2006 рр., коли Борис Колесников був головою Донецької обласної ради, селище преобразилося, а селяни дійсно відчули підтримку зі сторони влади. Тому при зустрічі жителі Гришиного відразу перейшли до головного – на майбутніх парламентських виборах повноваження відстоювати свої інтереси у Верховній Раді делегували прем'єр-міністру Опозиційного уряду.


«Борис Колесніков – людина, яка завжди виконує свої обіцянки. Йому не байдужа доля Донбасу та його жителів. І він доводить це не на словах, а на ділі. Ми підтримаємо Бориса Колесникова на парламентських виборах. І впевнена, що більш гідного представника нам не знайти», - висловила спільну думку жителів Гришиного Світлана Морозова.


Нагадаємо, раніше колектив «Корум Дружківський машзавод» висунув Бориса Колесникова в кандидати в народні депутати від 49 округу. Його кандидатуру підтримали також жителі Костянтинівського району.

13 червня 2019 12:25
'site2018:subscribe.form' is not a component