Жителі Бердянська підтримали програму Олександра Вілкула

Жителі Бердянська підтримали програму Олександра Вілкула

У суботу, 23 лютого, депутат Бердянської міськради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Свідло провів зустріч з жителями мікрорайону «Військове містечко». Вони обговорили нагальні проблеми городян, а також майбутні президентські вибори.

Як зазначив депутат, зустріч відбулася практично спонтанно. І незважаючи на це, поспілкуватися з Олександром Свідлом прийшли близько 90 осіб. Адже депутат ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ надає системну підтримку мікрорайону та його жителям. Так, він домігся фінансування розробки проектно-кошторисної документації для ремонту вимощення навколо будинків ОСББ, виділення з міського бюджету 272 тисяч гривень на ремонт покрівлі кооперативного будинку, ремонту внутрішньоквартальних доріг, а також – виділення понад 200 тис. гривень на будівництво нової дороги. Крім цього, Олександр Свідло регулярно приймає участь в організації спортивних змагань та святкових заходів для жителів «Військового містечка».

На зустрічі депутат і жителі «Військового містечка» обговорили плани розвитку мікрорайону на 2019 рік. Також городяни поділилися своїми проблемами, проханнями і побажаннями, стосовно своїх будинків і квартир. Зокрема, жителів дуже хвилює питання встановлення індивідуальних газових лічильників, а також участь ОСББ мікрорайону в міській програмі співфінансування термомодернізації будинків. Депутат взяв під свій контроль всі озвучені питання.

Поставили жителі «Військового містечка» питання Олександру Свідлу і про передвиборчі президентські перегони. Політик зазначив, що підтримує єдиного кандидата від опозиції – лідера «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – Партії миру та розвитку» Олександра Вілкула. Опозиціонер розповів про передвиборчу програму Вілкула, спрямовану на розвиток економіки та забезпечення соціального захисту населення країни. Присутні на зустрічі городяни підтримали її, так як теж виступають за мир в країні, адекватні тарифи на ЖКГ, створення нових робочих місць, страхову медицину та доступну, а головне якісну освіту.


25 лютого 2019 16:55
'site2018:subscribe.form' is not a component