Жителі Білгород-Дністровського району Одещини підтримали Олександра Вілкула

Жителі Білгород-Дністровського району Одещини підтримали Олександра Вілкула

Депутат Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ірина Коваліш, довірена особа кандидата в Президенти від опозиції Олександра Вілкула, зустрілася з жителями Білгород-Дністровського району Одеської області. На приїзд політика чекали десятки людей. На зустрічі люди не просто акцентували увагу на нагальних проблемах, а й обурювалися, що чинна влада їх просто ігнорує. Наприклад, гостро стоять питання якості надання комунальних послуг, зокрема, формування тарифу на воду, та їх несумірність з мізерними і навіть принизливими зарплатами і пенсіями.

«Ми не розуміємо, звідки взялися такі грабіжницькі тарифи. У наших платіжках зустрічаються цифри і 20, і 26 гривень за кубічний метр води. А скоро обіцяють взагалі зробити 40. Нам її що – з Марса постачають?» – обурювалися присутні.


Жителі району вкрай незадоволені триваючим збройним протистоянням на Сході України, адже чинна влада вже п'ять років на війну списує власні провали в економічній і соціальній політиці, а також вкрадені у країни, а значить, і у кожного з нас, гроші. Щире обурення українців викликає і зовнішня політика держави: за роки президентства Порошенко Україна втратила авторитет на міжнародній арені. Всерйоз цій владі вже ніхто не вірить – ані в Америці, ані в Росії, ані в Європі. А сама наша країна вже опинилася в нижній частині списку країн третього світу, і все продовжує скочуватися вниз.


«В Україні є тільки одна політична сила, яка завжди виступала і виступає за мирне вирішення конфлікту на Сході. Це – ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Кандидат від опозиції Олександр Вілкул – єдиний з усіх політиків, який зміг би припинити війну після обрання президентом. І в цьому, головному для українців прагненні, він не самотній. У нас є команда, яка зможе повернути Україні мир, економіці – сталий розвиток, а нашим працьовитим людям – стабільність і благополуччя», – підкреслила Ірина Коваліш.

Білгород-Дністровці, що прийшли на зустріч, одностайно підтримали опозиційного кандидата і його програму. Вони щиро вірять, що на майбутніх президентських виборах так само зроблять усі, кому небайдужа доля України.


28 лютого 2019 12:19
'site2018:subscribe.form' is not a component