Заява Політради Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

Заява Політради Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

Шановні друзі, однопартійці!

Останнім часом група самозванців, яка виступає під політичним брендом ЗаЖОП, розгорнула мерзенну кампанію проти Олександра Вілкула як кандидата в Президенти України. Вони закликають нашого кандидата, висунутого з'їздом партії, зняти свою кандидатуру на користь самовисуванця Юрія Бойка, який в найважчий момент покинув нашу політичну силу, про що неодноразово особисто заявив.

Так 9 листопада 2018 року на імпровізованій прес-конференції він заявив: «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК для нас – в минулому. Ми ініціюємо створення Опозиційної платформи «За життя».

21 листопада після виключення з фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Верховній Раді Бойко і Льовочкін декілька разів зробили заяву про те, що вони не є членами ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, а увійшли в новий політичний проект з гучною та промовистою абревіатурою ЗаЖОП.

Нинішні заяви політичних самозванців продиктовані банальною панікою: вони чудово знають реальні дані соціологічних досліджень, вони розуміють, що 31 березня розкриється весь блеф та обман, яким вони намагалися годувати і українських виборців, і політиків - в тому числі й зарубіжних. Бойко не допомагає ані фальшива соціологія нібито іноземних фірм, ані домовленості з владою про спільну діяльність на виборах, ані шоу з поїздкою в Москву (домовлятися про ціни на газ за десять днів до завершення опалювального сезону, а не про мир на Донбасі та звільнення українських моряків). Тому й вдаються до брудних технологій.

Великий український поет Борис Олійник писав:

Народ не візьмеш на макуху.
Він зоддалля відчує чин: 
І хто є син його по духу,
І хто по духу - сучий син.

Закликаємо всіх наших однопартійців зберігати спокій, витримку та організованість, а також запрошуємо прийти 31 березня на виборчі дільниці, щоб зробити свій вибір.

Наш кандидат - Олександр Вілкул!

28 березня 2019 16:10
'site2018:subscribe.form' is not a component