Заява партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку»

Заява партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку»

Перший тур президентських виборів показав, що в українському суспільстві як і раніше затребувані відвертий популізм та революційні емоції. Результатом стало те, що до другого туру вийшли не прихильники миру та відновлення економіки, а представник «Партії війни» та відвертий популіст.

У ситуації, що склалася, ми не маємо права закликати підтримувати чинного Президента Петра Порошенка, оскільки вважаємо час його керівництва країною часом деградації системи державного управління, епохою брехні та лицемірства у політиці. Саме він несе відповідальність за війну та розруху, смерть десятків тисяч українців, за переслідування канонічної Церкви, за режим страху та насильства, розгул політичного бандитизму, втрату країною всіх елементів суб'єктності. Місце Порошенко - не в президентському кріслі, а на лаві підсудних.

У той же час ми не можемо підтримувати кандидатуру Володимира Зеленського, заяви якого розходяться з нашими принциповими позиціями. Відсутність чіткої програми та управлінського досвіду, політична еклектика та популізм Зеленського не дають нам права закликати наших виборців голосувати та обрати «кота в мішку».

Найбільш чесна позиція - закликати наших виборців відмовитися від підтримки будь-якого з кандидатів. Ми вважаємо за необхідне захищати свої позиції, викладені в програмі партії та програмі нашого Кандидата. Ми послідовні в нашій опозиційності, на відміну від тих, хто, прикриваючись опозиційною риторикою, боролися не з владою, а з нами та нашим Кандидатом.

Ми й надалі залишаємося прихильниками парламентської форми правління та зробимо все, щоб політична система України зазнала змін, а політика стала більш відповідальною та стабільною. Вважаємо, що основна політична боротьба розгорнеться восени, під час виборів до Верховної Ради України. Закликаємо всіх членів партії, всіх відповідальних громадян зосередитися на підготовці до парламентських виборів та на роботі щодо реальних змін у суспільстві.


02 квітня 2019 20:13
'site2018:subscribe.form' is not a component