Запорожці висунули команду Володимира Буряка до Верховної Ради

Запорожці висунули команду Володимира Буряка до Верховної Ради

На стадіоні «Славутич-Арена» п'ять років тому запорожці висували Володимира Буряка на посаду міського голови. На виборах мера городяни його підтримали. Через п'ять років на цьому ж місці міський голова Запоріжжя Володимир Буряк представив свою команду, яка братиме участь у позачергових виборах до Верховної Ради – Віктора Бусько, Анатолія Пустоварова та Ігоря Чумаченко.


На «Славутич-Арені» були присутні більше 25 тисяч запорожців. На представлення команди Буряка прийшли працівники промислових підприємств, співробітники організацій та установ, працівники житлово-комунального господарства, вчителі, медики, соціальні працівники та діячі культури, керівники громадських об'єднань. Тобто ті, на кому тримається Запоріжжя, хто працює на благо міста та його розвиток.

На головну сцену піднімаються керівники промислових підприємств – «Запоріжкоксу», «Дніпроспецсталі», «Запоріжвогнетриву», «Запоріжсталі», Запорізького ливарно-механічного заводу, «Метінвестпромсервіса», «Укртелекому», «Запоріжнерудпрому», Запорізького кабельного заводу, КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя», річкового порту, Інституту титану, кондитерської фабрики та інших провідних підприємств і організацій Запоріжжя.

Всі вони підтримують висунення команди Буряка.


«П'ять років тому з цієї сцени ми висували мером Володимира Буряка, і я ні на хвилину не засумнівався в нашому рішенні. Місто перетворилося, розцвіло. Сьогодні Володимир Буряк висуває свою сильну молоду команду до Верховної Ради. Ми підтримуємо його вибір. Упевнений, що ця команда буде відстоювати інтереси Запоріжжя, кожного жителя Запоріжжя. Ми – за команду Буряка», – заявив Генеральний директор ПАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман.

«Сила Запоріжжя – десятки тисяч людей праці, які варять сталь, виробляють кабельну продукцію, будують будинки, лікують людей, вчать дітей. Ми заслуговуємо, щоб нас чули в Києві. Потрібні наші представники у Верховній Раді, які будуть відстоювати інтереси міста. Я таких людей знаю – це команда Буряка. Це професіонали своєї справи. Давайте підтримаємо команду. Разом ми сила», – сказав Генеральний директор Запорізького кабельного заводу Олександр Мотренко.

«Нашому місту потрібен розвиток. І сьогодні у нас є шанс обрати людей, які знають, як вирішувати проблеми міста – добудувати мости, відремонтувати греблю, розвивати нашу святиню – острів Хортицю. Дорогі друзі, наша сила – в наших руках», – підкреслив Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

На думку Генерального директора ПАТ «Запоріжсталь» Ростислава Шурми, вибори до Верховної Ради – це шанс для Запоріжжя отримати справжніх захисників міста. «Я знаю Володимира Буряка багато років. Він людина слова: сказав – зробив. Я знаю, як сильно він любить рідне Запоріжжя. П'ять років тому ми з вами висунули Володимира Вікторовича в мери. І сьогодні ми впевнені: ми не помилилися. Сьогодні тут присутні представники сотень трудових колективів – справжня еліта суспільства. Не київські чиновники, а ви всі. І ми всі хочемо жити в країні, де немає війни, де поважають людей праці, і де влада працює для людей. І вибори до Верховної Ради – це шанс для нас всіх отримати справжніх захисників міста, тих, хто працюватимуть для Запоріжжя і для кожної запорізької родини. І сьогодні ми від нашого міста висуваємо до парламенту команду Володимира Буряка», – підкреслив Ростислав Шурма.

Міського голову Запоріжжя Володимира Буряка запорожці вітали оплесками.


«Це був важкий шлях, але ми його з вами пройшли. І зрозуміли, що сподіватися можна тільки на себе, на свої сили. Наша команда з вашою допомогою почала наводити порядок в місті, вирішувати питання, які не вирішувалися десятиліттями. Ми повинні пишатися тим, що зробили. Зроблено багато, але потрібно зробити ще більше. На центральному рівні буде складно вирішувати питання. Наша команда вважає, що в Києві від Запоріжжя повинні бути люди, які будуть захищати інтереси нашого прекрасного міста, наших запорожців. Ми вирішили делегувати до Верховної Ради Віктора Бусько, Ігоря Чумаченко та Анатолія Пустоварова. Я впевнений, що ця команда буде захищати інтереси запорожців. Ручаюся за них», – зазначив Володимир Буряк.

По спеціальному коридору, потискуючи руки запорожцям, на головну сцену піднімалися представники команди Буряка – Віктор Бусько, Ігор Чумаченко та Анатолій Пустоваров.

«Стоячи перед вами, я відчуваю велике хвилювання і велику відповідальність, – сказав Віктор Бусько. – Тому що Запоріжжя – найкраще місто в світі, а запорожці – найкращі люди. Ми йдемо до Верховної Ради, щоб кожна запорізька сім'я стала жити краще. І разом ми це зробимо».

«21 липня – дуже серйозний крок для нашого Запоріжжя і нашої країни, – впевнений Анатолій Пустоваров. – В Україні має настати мир. У 200 кілометрах від нашого будинку йде війна. Ми йдемо до Верховної Ради, щоб зупинити війну. В країні потрібно наводити порядок. Нам потрібна стабільність. Потрібно повернути мільйони українців, які перебувають на заробітках, створювати робочі місця, завантажити виробництво, розміщувати державні замовлення на запорізькому проммайданчику. Ми йдемо, щоб перемогти ненависть, дурість і бідність. Ми йдемо, щоб дати імпульс розвитку і об'єднанню українців. І я впевнений, що це у нас вийде, адже ми йдемо в депутати Верховної Ради від улюбленого Запоріжжя».


«Запорожці – люди з гарячими серцями, залізною волею і сильним характером. Ми вміємо працювати, віримо в себе і хочемо бути впевненими в завтрашньому дні. Наша спільна мета – жити в сучасному і комфортному місті, – сказав Ігор Чумаченко. – Для того, щоб добитися процвітання Запоріжжя, потрібна підтримка з центру, який сьогодні плює на наші з вами проблеми. Прийшов час змінити ставлення до Запоріжжя! Адже ми – економічний фундамент, індустріальна столиця України! Ми йдемо до Верховної Ради, щоб повернути повагу до нашого міста і до кожного запорожця. І ми цього доб'ємося! Давайте переможемо разом, щоб виграв кожен! Разом ми команда – команда Запоріжжя».

08 липня 2019 10:36
'site2018:subscribe.form' is not a component