За останні три роки Маріуполь в 37 разів збільшив свій бюджет розвитку, - Вадим Бойченко

За останні три роки Маріуполь в 37 разів збільшив свій бюджет розвитку, - Вадим Бойченко

За останні три роки Маріуполь в 37 разів збільшив свій бюджет розвитку. Це стало можливим завдяки викоріненню корупції та професійній команді, яка сьогодні працює в місті. Про це міський голова Маріуполя Вадим Бойченко заявив в ефірі «Свободи слова» на телеканалі «ICTV».

«Сьогодні Маріуполь входить в топ-10 міст України та є лідером в прозорості та відкритості для своїх громадян. За останні роки роботи нам вдалося залучити зовнішніх інвесторів, незважаючи на те, що Маріуполь прифронтове місто. Місту вдалося станом на сьогоднішній день залучити більше 110 млн євро інвестицій. На мою думку, в цьому і полягає професіоналізм команди - з любов'ю підходити до справи, щоб зробити рідне місто краще. З таким підходом можна зробити краще всю країну», - сказав Вадим Бойченко.

Він також уточнив, що децентралізація, так сильно «розпіарена» минулою владою, насправді не дала істотних плюсів для міст.

«Для мене децентралізація це не гасло, яким сьогодні розмахують деякий політичні сили. Для мене це можливість змінити моє рідне місто. Але децентралізація в тому вигляді, якою її запустила минула влада, не запрацювала. Все це популізм і неправда! У 2015 році у міст забрали 15% надходжень від податку на доходи фізичних осіб. Для Маріуполя це істотні суми - близько 750 млн гривень. Всього за останні 4 роки міський бюджет недоотримав понад 2 млрд гривень. А це 20 будинків або шкіл, які могли б бути побудовані в місті для маріупольців, жителів Донецька, Макіївки, Єнакієвого, які приєдналися до нашої сім'ї», - пояснив міський голова Маріуполя.

02 липня 2019 10:50
'site2018:subscribe.form' is not a component