Юрій Васьков: Програма Олександра Вілкула дозволить Україні здійснити економічний ривок, значно поліпшити добробут та соціальний захист населення

Юрій Васьков: Програма Олександра Вілкула дозволить Україні здійснити економічний ривок, значно поліпшити добробут та соціальний захист населення

31 березня українці винесуть свій народний вердикт владі в особі Порошенка. Саме тому вже зараз стає зрозумілим: нинішні правителі не виправдали кредит народної довіри, тому без маніпуляцій та фальсифікацій їм не пройти на другий термін правління. На зустрічах з виборцями представники опозиції чують від виборців тільки одне: мільйони українців живуть набагато гірше, ніж раніше, крім тих, хто опинився серед осіб, наближених до можновладців.

Спілкування з жителями Київського району Одеси Юрій Васьков, довірена особа кандидата в Президенти України від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку» Олександра Вілкула, традиційно починає з відповідей на питання. У поточній ситуації, коли в боротьбі за кожен голос десятки кандидатів обіцяють «молочні ріки та кисільні береги», важко зрозуміти, хто ж з них зможе не тільки пообіцяти, але і зробити. Хто ж зможе повернути в країну мир і стабільність, побудувати сучасну економіку, дати людям впевненість у завтрашньому дні? Найбільш грамотною і обґрунтованою експерти з різних політичних таборів визнають програму «Мир та розвиток. Чотири кроки до успіху», запропоновану Олександром Вілкулом.

«Виконання всіх пунктів цього документа, а саме: припинення воєнного конфлікту, забезпечення верховенства права, скорочення армії непотрібних чиновників і прийняття пакету законопроектів опозиції «Нова індустріалізація» забезпечить виведення України з соціально-економічної кризи, запущеної безвідповідальними діями нинішнього керівництва країни та особисто Петра Порошенка. Органи влади, нарешті, перестануть бути караючим мечем для бізнесу і способом вичавлювання останніх грошей. Корупція і рекет з боку чиновників і силових структур будуть ліквідовані – всі дозвільні документи для бізнесу будуть переведені в електронний вигляд», – зазначив на зустрічі з виборцями Юрій Васьков.

На думку представника Олександра Вілкула, для успішного розвитку економіки необхідно також повернути довіру українців до національної банківської системи, переглянути принципи оподаткування в бік зниження тиску на малий та середній бізнес.

«Запропонована Олександром Вілкулом реформа ґрунтується на цифрах 15:15:15, де всі ставки основних податків – прибутковий податок, ПДВ і податок на прибуток підприємств – прирівняються 15%. Через два роки ставки передбачається знизити ще на 3%. Зниження податкових надходжень компенсуватиметься за рахунок детінізації економіки та зниження витрат на апарат чиновників. Саме програма Олександра Вілкула дозволить Україні здійснити справжній економічний ривок, значно поліпшити добробут та соціальний захист населення», – резюмував Юрій Васьков.


11 березня 2019 21:39
'site2018:subscribe.form' is not a component