Юрій Воропаєв зустрівся з конгресменами США

Юрій Воропаєв зустрівся з конгресменами США

15 квітня заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Воропаєв зустрівся в стінах Верховної Ради України з представниками делегації Конгресу США під керівництвом голови Комісії демократичного партнерства Палати, конгресмена штату Північної Кароліни Девіда Прайса. Українську сторону на цій зустрічі представляли лідери всіх депутатських фракцій і груп. 

До складу американської делегації увійшли конгресмени Верн Б'юкенен (республіканець, штат Флорида), Діна Тайтес (демократ, штат Невада), Майкл Конавей (республіканець, штат Тахас), Геррі Коннолі (демократ, штат Вірджинія), Адріан Сміт (республіканець, штат Небраска), Барбара Лі (демократ, штат Каліфорнія), Террі С'юелл (демократ, штат Алабама) і посол США в Україні Марі Йованович.

За підсумками зустрічі Юрій Воропаєв зазначив, що американська сторона збентежена ситуацією, що склалася в Україні внаслідок виборчого процесу. Він також додав, що під час дискусії деякі питання стосувалися можливих результатів президентських і парламентських виборів, а також їх наслідків для України. Зокрема, мова йшла про ймовірні зміни в політиці України у бік зближення з Росією, дострокове припинення повноважень Верховної Ради і варіанти формування уряду кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Представляючи третю за величиною парламентську фракцію, Юрій Воропаєв акцентував увагу американських колег на тому, що всупереч законам демократії, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не представлений в жодному державному контролюючому органі або парламентському Комітеті. Таким чином, зазначив він, влада ігнорує думку як опозиції, так і більшості жителів півдня і південного сходу України. 

«На жаль, політика керівництва діючої влади спрямована на дискримінацію опозиції та всього російськомовного населення. Не секрет, що більшість населення на півдні і південному сході України розмовляють російською мовою, при цьому будучи патріотами своєї країни», – підкреслив заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. 

Також опозиціонер звернувся до американської сторони із закликом підтримати налагодження стосунків українського бізнесу із західними партнерами, які останнім часом стали погіршуватися, а багато інвестиційних проектів - згортатися.


15 квітня 2019 15:55
'site2018:subscribe.form' is not a component