Юлія Ковалевська: Пенсійна реформа ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – підвищення пенсій, а не збільшення трудового стажу

Юлія Ковалевська: Пенсійна реформа ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – підвищення пенсій, а не збільшення трудового стажу

Діюча в Україні пенсійна реформа є неефективною та антинародною. Щоб запустити економіку і підвищити рівень соціальних гарантій для населення необхідно замінити недієздатну владу професійною командою. Програма Олександра Вілкула містить всі кроки для економічного зростання країни та підвищення добробуту українців. Про це заявила депутат Запорізької облради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юлія Ковалевська за підсумками презентації «Програми пенсійних гарантій» кандидата в Президенти від опозиції Олександра Вілкула.

Юлія Ковалевська зазначила, що за даними Пенсійного Фонду пенсії в країні отримують 11,5 мільйонів людей. Українські пенсії визнані одними з найнижчих в Європі. Пенсійний Фонд є банкрутом, якого від цілковитої руйнації утримують багатомільярдні бюджетні дотації. А щоб вийти з тупикової ситуації нинішня влада знайшла найпростіше та прийнятне для себе рішення – в підвищенні пенсійного віку і страхового стажу, а також у зниженні коефіцієнта стажу.

Також опозиціонер нагадала, що відповідно до Конституції, Україна – соціальна держава, яка гарантує комфортні умови життя для всіх громадян. Але українські реалії кардинально відрізняється від написаного в законі. «Страшно констатувати, але подібний експеримент соціального дарвінізму, коли виживає найсильніший, проводиться по відношенню до тих, хто переміг у Великій Вітчизняній війні, відновлював країну, створював розвинений комплекс народного господарства країни, виростив і виховав нове покоління, все життя працював на благо країни», – зазначила вона.

На переконання депутата, незважаючи на глобальну і руйнівну п'ятирічну економічну кризу, у цієї «людожерської» політики є і альтернатива. Вона викладена в Програмі Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» і в проекті Пенсійного Кодексу, розробленого професійною командою ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. У Програмі та Кодексі прописані детально всі кроки для запуску економіки, створення нових робочих місць, впровадження державних програм, спрямованих на підвищення рівня соціальних гарантій.

У цивілізованих країнах надання гідної пенсії є обов'язковою умовою та одним з головних атрибутів держави, нагадала Юлія Ковалевська. І в Україні можна цього досягти, реалізувавши крок за кроком програму ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. «Без пенсійних гарантій для своїх громадян жодна країна, яка намагається досягти європейських стандартів, не може вважати себе цивілізованою. Мета нашої пенсійної реформи – підвищення пенсій, а не трудового стажу», – резюмувала депутат Запорізької облради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


17 березня 2019 12:47
'site2018:subscribe.form' is not a component