Ірина Мірошниченко: Підтримка промислових підприємств дозволить розвиватися малому і середньому бізнесу

Ірина Мірошниченко: Підтримка промислових підприємств дозволить розвиватися малому і середньому бізнесу

Про це на форумі «Нова Індустріалізація», який ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів у Кривому Розі, заявила підприємець Ірина Мірошниченко.

«Я беру участь в цьому форумі тому, що розвиток малого і середнього бізнесу в промислових містах залежить від промисловості. Мені подобається, як каже Олександр Вілкул, що держава не повинна заважати людям, які створюють робочі місця. І я підтримую ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, який несе політику розвитку промисловості та інфраструктури промислових міст» - сказала представник малого та середнього бізнесу.

За словами Ірини Мірошниченко, для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні в першу чергу важливо «зберегти спрощену систему оподаткування» і «передати місцевим радам додаткові повноваження з надання податкових пільг для бізнесу».

Нагадаємо, 19 липня ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів у Кривому Розі масштабний форум «Нова Індустріалізація». Представники найбільших промислових підприємств країни підтримали програму, яку підготувала для роботи в новому парламенті команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Програма «Нова Індустріалізація» спрямована на відродження і підтримку промисловості і економіки.

Виступаючи на Форумі, один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул сказав: «Використовуючи заходи захисту внутрішнього ринку, ми будемо стимулювати інвесторів не виводити прибутки за кордон, а залишати їх в Україні для подальшого розвитку бізнесу. Буде створена система гарантій недоторканності інвестицій та приватної власності, як для зовнішніх, так і для внутрішніх капіталів. Це питання багато в чому стосується створення ефективної судової системи, якої в Україні немає, незважаючи на слова минулого президента, що судова реформа вже завершена. Для бізнесу буде значно спрощена система реєстрації, обліку, контролю та сплати податків».

19 липня 2019 19:27
'site2018:subscribe.form' is not a component