Ірина Коваліш: Гнила особливість цієї влади – політизувати абсолютно все, включно зі святами

Ірина Коваліш: Гнила особливість цієї влади – політизувати абсолютно все, включно зі святами

Незважаючи на те, що 8 березня є сімейним святом без будь-якої ідеології, нинішня влада намагається за штучною завісою «зречення від старого світу» приховати відверті провали власних дій. Про це в прямому ефірі телеканалу «7 канал» заявила депутат Одеської обласної ради, довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула Ірина Коваліш.

На думку представниці опозиції, сьогодні багато червоних дат у вітчизняному календарі, в тому числі Міжнародний жіночий день, потрапляють в приціл політиків.

«Незважаючи на те, що 8 березня ще за часів СРСР перетворилося на одне з небагатьох сімейних свят без будь-якої ідеології, в сучасній Україні знаходяться «гарячі голови», які дорвалися сьогодні до влади і які виявилися абсолютно неспроможними, ані як політики, ані як господарники, і намагаються за штучною завісою «зречення від старого світу» приховати відверті провали власних дій. Гнила особливість цієї влади – політизувати абсолютно все, включно зі святами. Шукають «радянське» скрізь і в усьому, не розуміючи, що таким чином демонструють безпробудну «совковість». Міжнародний жіночий день ніколи не був і не є партійним святом. Він дотепер несе в собі сенс гендерної рівності. Нинішня влада діє за принципом «на зло чоловікові сяду в калюжу». Все – наперекір північному сусіду. І якби в Росії сьогодні назвали б свято «8 березня» – шкідливим, несучасним і так далі, то нинішні правителі України докладно і аргументовано навперебій почали б нам розповідати про те, наскільки ця дата актуальна і важлива для рядового українця», – підкреслила Ірина Коваліш.

У студії телеканалу Ірина Коваліш нагадала, що відповідно до Конституції владою в Україні є народ, а всі ми, сплачуючи податки, є акціонером держави.

«Ми наймаємо за свої гроші керуючих, утримуємо владу, і ми повинні визначати, яку дату потрібно відзначати в календарі і яким курсом рухатися країні. І нашим «мудрим» правителям необхідно взяти за правило: хочеш щось ввести або скасувати – порадься з народом, а не робити це в кращих традиціях і перевіреними методами так зневаженого ними зараз «совка» – забороняючи, руйнуючи, насаджуючи», – зазначила депутат.

«31 березня, я сподіваюся на те, що Україна зміниться кардинально. Підуть дурні та бездумні політики, у яких немає ані минулого, ані майбутнього. Які в псевдопатріотичній суєті та хаосі хочуть зруйнувати все, що було створено, і змусити нас відмовитися від свого минулого та історії своїх родин. Щойно політики, яким насправді вигідні розкол, війна та ненависть між простими людьми, перестануть всюди залишати брудний і кривавий політичний слід, все в Україні почне налагоджуватися та переходити на шлях розвитку», – резюмувала Ірина Коваліш.

11 березня 2019 20:20
'site2018:subscribe.form' is not a component