Ігор Шурма: Простого вирішення конфлікту на сході України не буде. Необхідно шукати компроміси

Ігор Шурма: Простого вирішення конфлікту на сході України не буде. Необхідно шукати компроміси

Про це в ефірі програми «ВажLIVE» на телеканалі «НАШ» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма. «Подивіться на світовий досвід. І євреї співпрацюють з німцями після Голокосту, і японці з американцями після трагедії Хіросіми і Нагасакі. Рано чи пізно нам необхідно буде шукати компроміси і з Донбасом, і з Москвою. Україні вже сьогодні необхідно робити кроки назустріч», - підкреслив він. 

За його словами, альтернативи виконанню Мінських угод не буде. «Тому і в парламенті нам необхідно об'єднатися навколо інтересів України, а не політичних партій. Ті, хто пропонують альтернативи Мінським угодами, замовчують, що, наприклад, Будапештський меморандум не передбачав для підписантів ніяких юридичних наслідків. Мінські ж угоди затверджені Радою Безпеки ООН. І з моменту їх підписання ніхто з членів Радбезу ООН або держав-членів ООН не змінив свою позицію», - сказав народний депутат.

Ігор Шурма впевнений, що війну необхідно припинити і для того, щоб зупинити процеси дегуманізації суспільства, адже за роки війни суспільство стало байдужим до загибелі людей і звикло до смертей.

«Смерть стала рядовим атрибутом життя українців. А нинішня правоохоронна система остаточно втратила довіру населення. Належним чином не ведуться ані розслідування резонансних вбивств політиків і журналістів, ані розслідування причин смертності від вірусних хвороб, ані причин самогубств більше 1100 військовослужбовців АТО, ані смертей мирних жителів, в тому числі резонансного вбивства поліцейськими малолітнього хлопчика», - підкреслив опозиціонер.

19 червня 2019 21:12
'site2018:subscribe.form' is not a component