Ярослав Криль звернувся до парламенту та Кабміну з вимогою врегулювати проблеми в Запорізькій області, які спричинив воєнний стан

Ярослав Криль звернувся до парламенту та Кабміну з вимогою врегулювати проблеми в Запорізькій області, які спричинив воєнний стан

За словами  глави фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Запорізькій обласній раді Ярослава Криля, воєнний стан, який влада ввела наприкінці 2018 року, призвів до втрат області у розмірі 158,4 млн грн.

28 січня опозиціонер зареєстрував проект звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо врегулювання ситуації, що склалася у Розівському та ще восьми районах Запорізької області через відміну виборів до ОТГ.

«Нагадаю, що в державному бюджеті на 2019 рік планувалися кошти на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, закупівлю медикаментів, для розрахунку за енергоносії для новостворених об’єднаних територіальних громад, вибори до яких мали відбутися у грудні 2018 року. Однак через введення воєнного стану вибори не відбулися, і 158,4 млн грн до деяких районів Запорізької області так і не надійшли та зависли у держбюджеті», – зазначив Ярослав Криль.

Даний проект звернення має бути винесений на розгляд найближчої сесії обласної ради для його затвердження.


29 січня 2019 14:11
'site2018:subscribe.form' is not a component