Ярослав Криль: Через заборгованість із зарплати вчителі смт Розівка зупинять навчальний процес

Ярослав Криль: Через заборгованість із зарплати вчителі смт Розівка зупинять навчальний процес

Розівські вчителі все ще пожинають плоди воєнного стану у вигляді невиплаченої зарплати з початку року. А Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації намагається приховати реальну причину заборгованості, що виникла. Про це заявив Ярослав Криль, голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Запорізькій облраді під час 28-ої позачергової сесії.

Ярослав Криль обурений тим, що вчителі смт Розівка, звідки був обраний депутат, з початку року не отримують заробітну плату. Він упевнений, заборгованість виникла через введення воєнного стану, який зупинив вибори в громаду.

При цьому політик нагадав, що вже звертався до народних депутатів з проханням вирішити це питання. Пізніше Верховна Рада проголосувала за внесення змін до Закону про бюджет, але ці зміни протягом двох тижнів залишаються не підписаними.

Ярослав Криль підкреслив, що в Департаменті освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації намагаються приховати реальну причину заборгованості, що виникла, тому просили його не зустрічатися з педагогами в Розівці. «Не платите собі зарплату два місяці, і я подивлюся, як ви будете платити комуналку, за кредитами, і купувати продукти харчування», – звернувся до чиновників ОДА депутат.

Депутат облради Ярослав Криль повідомив присутнім на сесії, що вчителі смт Розівка ​​від безвиході мають намір зупинити навчальний процес найближчим часом. Тому він закликав голову ОДА Костянтина Бриля негайно втрутитися в ситуацію і зробити все можливе для того, щоб вчителі якомога швидше отримали заробітну плату.
16 березня 2019 13:18
'site2018:subscribe.form' is not a component