Ярослав Криль: Через бездіяльність нинішньої влади, вчителям в Запорізькій області досі не виплатили зарплати

Ярослав Криль: Через бездіяльність нинішньої влади, вчителям в Запорізькій області досі не виплатили зарплати

Про це заявив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Запорізькій облраді Ярослав Криль під час 27-ої позачергової сесії 31 січня, де розглядалося питання про прийняття механізму розподілу державної дотації.

Депутат висловив сумнів щодо реальної турботи нинішньої влади про громадян. «У нас сьогодні відбуваються баталії та дискусії щодо розподілу дотації в 600 млн грн. Але вона менша за минулорічну на 60 млн грн., І це при тому, що індекс інфляції склав 10%. Якщо врахувати інфляцію, то дотація повинна скласти 720 млн грн. А у нас ці кошти забирають», – констатував він.

Ярослав Криль підкреслив, що тільки комбінат «Запоріжсталь» за минулий рік заплатив 1 млрд 200 млн грн. податку на прибуток. При цьому в область і місто центр виділив мізерну суму на дотацію, якої не вистачить ні на що.

Під час виступу депутат підняв питання заборгованості із виплати заробітної плати бюджетникам, яка є наслідком бездіяльності нинішньої влади. «У багатьох районах зараз не виплатили зарплату вчителям. У 2019 громади мали вийти на прямі відносини з держбюджетом, тому що в цих районах повинні були відбутися вибори в ОТГ. Але вибори відмінилися через введення воєнного стану, і 158 млн грн., які повинні надійти в нашу область, в райони – не надійшли, а просто десь зависли», – підкреслив опозиціонер.

Нагадаємо, Ярослав Криль вніс проект депутатського звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів на предмет того, щоб кошти, які не надійшли в ОТГ через введеного владою воєнного стану, зарахували до районних бюджетів.
01 лютого 2019 13:44
'site2018:subscribe.form' is not a component