Ярослав Криль: Форум «За мир та розвиток» показав, що в Україні є люди, які готові зупинити занепад країни і працювати на її благо

Ярослав Криль: Форум «За мир та розвиток» показав, що в Україні є люди, які готові зупинити занепад країни і працювати на її благо

Про це заявив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Запорізькій обласній раді Ярослав Криль, коментуючи підсумки форуму «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

«Сьогоднішній форум не тільки дав старт передвиборчій кампанії Олександра Вілкула. Всі побачили масштабну підтримку нашого кандидата і переконалися, що за нами – сила. І сила ця – народ України. До Запоріжжя з'їхалися представники Півночі і Півдня, західних і східних регіонів країни. А це означає, що в нашій країні є люди, які хочуть і готові зупинити занепад країни і працювати на її благо. Тому я впевнений, що ми переможемо!» – заявив опозиціонер.

Він також висловив упевненість в тому, що цей форум увійде в історію України. «В історії кожної держави є дійсно важливі події, які назавжди залишаються в пам'яті людей. Впевнений, що форум «За мир та розвиток» відноситься саме до таких. І рішення, прийняті на ньому, обов'язково зможуть зробити життя українців кращим», – підкреслив Ярослав Криль.

22 січня 2019 12:40
'site2018:subscribe.form' is not a component