Ярослав Криль: Запущено процес будівництва нового корпусу Запорізького онкологічного диспансеру

Ярослав Криль: Запущено процес будівництва нового корпусу Запорізького онкологічного диспансеру

Проект будівництва нового корпусу променевої терапії в Запорізькому обласному клінічному онкологічному диспансері пройшов експертизу. Про це повідомив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Запорізькій облраді Ярослав Криль.

Придбання лінійного прискорювача стало можливим завдяки величезній роботі, виконаній робочою групою з розвитку обласного онкодиспансеру, яку очолив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Запорізькій облраді Ярослав Криль.

Депутат підкреслив, що будівництво нового корпусу необхідно для облаштування бункерів під придбаний лінійний прискорювач. Також він додав, що наступним етапом модернізації онкодиспансеру буде проведення тендеру на будівництво нового корпусу.

Варто зазначити, що питання розвитку онкодиспансеру Ярослав Криль підняв наприкінці лютого 2018 року. За цей час була не тільки розроблена програма модернізації медустанови, але й знайдені необхідні кошти на придбання сучасного лінійного прискорювача для лікування онкохворих. Також був розроблений проект будівництва нового корпусу для його розміщення, який на сьогоднішній день вже пройшов державну експертизу.


06 березня 2019 16:38
'site2018:subscribe.form' is not a component