Вілкул закликав розслідувати діяльність В'ятровича та закрити Інститут нацпам'яті

Вілкул закликав розслідувати діяльність В'ятровича та закрити Інститут нацпам'яті

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул закликав розслідувати дії політиків і чиновників, які навмисно розколюють українське суспільство. Зокрема, опозиціонер звернув увагу на діяльність директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича.

За словами Вілкула, переписуючи історію, створюючи нові церкви, спекулюючи на темі мови, політики в Києві спеціально розколюють українське суспільство. На думку опозиціонера, всі гуманітарні питання повинні вирішуватися безпосередньо в регіонах.

«Мова йде не про «комунізацію» або «декомунізацію». Йдеться про те, що представники центральної влади в Києві різним ставленням до історії – вірніше до переписування правдивої історії нашого народу, створенням нових церков, спекуляцією на мовній темі спеціально розколюють суспільство», – зазначив Вілкул в ефірі телеканалу «Україна».

За його словами, не можна допускати, щоб будь-яка політична сила, прийшовши до влади, починала переписувати історію.

«Історія така, яка вона є. А правдива історія в тому, що Велика Вітчизняна війна – це великий подвиг нашого народу, а Маршал Жуков – це Маршал Перемоги. Тому 11 липня, за підтримки партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» і безпосередньої підтримки мера Харкова Геннадія Кернеса, був відновлений пам'ятник Жукову, який раніше знесли радикали. Дії націоналістів - наслідок політики влади останніх п'яти років», – заявив Олександр Вілкул.

На його думку, жителі міст мають право самостійно вирішувати, які пам'ятники ставити і чиїми іменами називати вулиці.

«Нехай політики в Києві – у Верховній Раді, на телебаченні – між собою змагаються, пропонуючи економічні програми. Гуманітарні питання повністю віддамо на місця, в регіони. І нехай люди самі на місцевих референдумах ухвалюють рішення, які пам'ятники ставити, які свята святкувати, як будуть називатися вулиці і міста і якою мовою вчити своїх дітей», – зазначив народний депутат.

Після цього, вважає політик, різко впаде і градус протистояння в Києві між політиками, і зникне питання, яким розколюють суспільство. Також Вілкул закликав розслідувати дії політиків і чиновників, які навмисно розколювали українське суспільство, зокрема, діяльність директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича.

«Я вважаю, що треба розслідувати його діяльність, в чиїх інтересах він спеціально розколював українців. Він, до речі, йде в списку партії Порошенка. А Інститут національної пам'яті, як організацію шкідливу для нашої країни, потрібно закрити раз і назавжди», – резюмував Олександр Вілкул.

Довідково: Олександр Вілкул системно бореться з розколом суспільства і з В'ятровичем. Вілкул є автором проекту постанови Верховної Ради про звільнення В'ятровича з посади голови Українського інституту національної пам'яті (законопроект №6008 від 31.01.2017 р.).

16 липня 2019 12:22
'site2018:subscribe.form' is not a component