Вікторія Гриб наполягає на скасуванні військового збору для жителів прифронтових міст

Вікторія Гриб наполягає на скасуванні військового збору для жителів прифронтових міст

Народний депутат Вікторія Гриб, член Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, пропонує звільнити жителів прифронтових районів Донецької та Луганської областей від сплати військового збору. Відповідний законопроект (№2118) зареєстрований у парламенті.

«Жителі Щастя, як і інших прифронтових міст, понесли колосальні збитки від збройного конфлікту. Зруйновані будинки, пошкоджені мости, системи водопостачання, водоочисні споруди, землі сільськогосподарського призначення або зайняті, або стали непридатними через замінування. Багато людей були змушені покинути домівки, рятуючись від війни. В такій ситуації брати з людей військовий збір – це занадто», - зауважила Вікторія Гриб.

«Держава має зрозуміти проблеми цих людей і допомогти хоча б таким чином. Для бюджету це мізер, а для людей – живі гроші, які їм життєвонеобхідні. Сподіваюся, колеги з провладної фракції це розуміють», - додала вона.

Зауважимо, що Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування військовим збором осіб, які проживають на лінії зіткнення) №2118 передбачає внесення змін до пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, згідно з якими звільняються від оподаткування військовим збором доходи, отримані фізичними особами, які мають податкову адресу на території населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

19 вересня 2019 12:44
'site2018:subscribe.form' is not a component