Вибори проходять без системних порушень. Проблемний округ №51 в Донецькій області

Вибори проходять без системних порушень. Проблемний округ №51 в Донецькій області

Позачергові вибори до Верховної Ради проходять в штатному режимі. Ніяких системних порушень, які б вплинули на проведення виборів, не зафіксували ані правоохоронні органи, ані незалежні спостерігачі.

У ЦВК заявили про незначні порушення, які не вплинули на хід виборчого процесу. Спостерігачі від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» продовжують відстежувати хід голосування на дільницях по всій Україні.

Найбільш проблемний виборчий округ - №51 (Микитівський, Центрально-Міський райони міста Горлівки, частина Бахмутського району Донецької області). Тут наші спостерігачі зафіксували використання адмінресурсу главою Зайцевскої ВГА - кандидатом в народні депутати: підвезення виборців на службовому автотранспорті довіреною особою кандидата та тиск на членів комісії і виборців. Крім того, зафіксовано факт незаконної агітації кандидата в депутати А.Ковалева та спробу проходу 25 «тітушок» на прилеглу до дільничних територію за підробленими документами. Цей же кандидат, за інформацією наших спостерігачів, організував «каруселі».

Не маючи можливості перемогти в чесній боротьбі, наші опоненти вирішили піти найбільш підлим та безчесним шляхом – обману, брехні та фальсифікацій.

Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ретельно стежить за ходом голосування. Наше завдання - захистити голос кожного виборця, боротися за кожен бюлетень, за кожен протокол. Ми не дамо вкрасти вибір українців. Нам важливо, щоб перезавантаження парламенту сталася легітимним способом.


21 липня 2019 18:51
'site2018:subscribe.form' is not a component