Увага, фейк! В Інтернеті розганяють фальшиву «новину» про нібито заклик Вілкула «голосувати за Бойка»

Увага, фейк! В Інтернеті розганяють фальшиву «новину» про нібито заклик Вілкула «голосувати за Бойка»

Кандидат в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул опублікував на своїй сторінці в Facebook повідомлення, в якому він закликав ЗМІ не розміщувати проплачені опонентами фейки про його нібито «відмову» від передвиборчої боротьби.

В останній день передвиборчої агітації, 29 березня, на одному з сайтів новин з'явилася фальшива новина про те, що Олександр Вілкул нібито «закликав» своїх однодумців «голосувати» за Бойка. Після цього, з посиланням на цей сайт, опоненти Вілкула почали за гроші розміщувати цю брехливу інформацію на інших сайтах.

Лідер опозиції Вілкул вважає, що політтехнологи Бойка та Адміністрації президента «просто збожеволіли».

«Я не агітую за Бойка, який фактично працює в штабі Порошенка та робить все для того, щоб той вдруге за його допомоги став президентом», - написав Вілкул.

Вілкул звернув увагу своїх прихильників, що це не перша спроба Бойка та штабу Порошенка ввести людей в оману. За день до цього в Дніпропетровську були надруковані фальшиві листівки, в яких Вілкул нібито закликає голосувати за Юлію Тимошенко.

Кандидат в президенти вважає це черговим підтвердженням брудних виборів і пророкує опонентам, що «через три дні їх істерика закінчиться повним провалом». Вілкул впевнений, що «у нас розумні люди», і на виборах «ми змінимо цю владу».
29 березня 2019 19:45
'site2018:subscribe.form' is not a component