Позаблоковий та нейтральний статус України – єдиний шлях до миру та розвитку, – Євгеній Мураєв

Позаблоковий та нейтральний статус України – єдиний шлях до миру та розвитку, – Євгеній Мураєв

Можливі альянси з Європейським Союзом, НАТО або Митним союзом ведуть Україну до втрати суверенітету, заявив народний депутат Євгеній Мураєв в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1».

За його словами, Україна повинна залишатися самостійною та незалежною країною. «Ми вважаємо, що єдиний шлях до миру та розвитку – це статус позаблокової, нейтральної держави. Будь-альянс позбавляє нас суверенітету. Вступаючи в ЄС, ми віддаємо частину прав на прийняття рішень цій організації. Та ж ситуація і з НАТО, і з Митним союзом. Ми повинні бути незалежними та самостійними. Тоді ми будемо рівними. Інакше нас всюди будуть сприймати, як другосортних», – зазначив опозиціонер.

Євгеній Мураєв підкреслив, що Україну не чекають ані в Європейському Союзі, ані в НАТО. «Прагнення до НАТО означатиме продовження конфлікту на сході нашої країни. Це, в свою чергу, є своєрідним запобіжником для Росії від неприйняття нас в Північноатлантичний альянс. У НАТО не приймають країни з конфліктом на своїй території. Тому чим довше буде говоритися про НАТО, тим довше триватимуть бойові дії на сході країни», – підсумував Євгеній Мураєв.

14 червня 2019 10:01
'site2018:subscribe.form' is not a component