Влада готується до масових фальсифікацій результатів виборів

Влада готується до масових фальсифікацій результатів виборів

Заява фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Нинішня влада готується до повномасштабних фальсифікацій під час президентських виборів з метою незаконно привести до влади Петра Порошенка. Про це свідчать численні факти системної підготовки до викривлення результатів волевиявлення громадян України на найближчих президентських виборах 31 березня 2019 року.

12 березня ЦВК оголосила, що додрукує 260 тисяч бюлетенів для першого туру: їх загальна кількість складе 30 млн 440 тисяч штук. Різниця в кілька мільйонів бюлетенів при відсутності перепису та достовірних даних про чисельність населення дає можливість забезпечити перемогу будь-якого кандидата, навіть з нульовим рейтингом.

Найгрубішою спробою легалізувати фальсифікацію є Постанова ЦВК №334 від 18 лютого 2019 року, яким Центрвиборчком зобов'язав окружні виборчі комісії створити робочі групи з працівників СБУ та Держспецзв'язку. Підконтрольні президенту силовики нібито будуть забезпечувати безпеку інформаційно-аналітичної системи «Вибори», а насправді отримають необмежений доступ до втручання в електронну систему підрахунку голосів.

Таким чином, ЦВК перевищила свої законні повноваження, і змушує йти на злочин окружні комісії, серед законних повноважень яких немає створення робочих груп. Таким чином, ЦВК змінює процес проведення голосування під час виборчої кампанії, чим порушує ст. 103 Конституції, згідно з якою порядок організації та проведення виборів президента регулює виключно Закон «Про вибори Президента України».

По суті, те, що відбувається – це спроба чинного президента за допомогою спецслужб взяти під контроль електронну систему «Вибори», щоб синхронізувати фальсифікації в протоколах, які будуть переписані після підрахунку, з даними електронної системи. Венеціанська комісія чітко сформулювала рекомендацію не міняти правила проведення виборів менш, ніж за рік до дати голосування.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК має намір інформувати міжнародних спостерігачів і посольства іноземних держав щодо фактів масової фальсифікацій на користь Петра Порошенко, а також звертатися до правоохоронних органів із заявами про скоєння злочинів.

27 березня 2019 16:31
'site2018:subscribe.form' is not a component