Влада двічі за день намагалася за допомогою радикалів зірвати зустрічі Олександра Вілкула з людьми

Влада двічі за день намагалася за допомогою радикалів зірвати зустрічі Олександра Вілкула з людьми

Провокації влади проти єдиного реально опозиційного кандидата в Президенти Олександра Вілкула тривають.

Нагадаємо, вранці 1 лютого близько 50 радикалів в балаклавах захопили Палац культури в Мангуші Донецької області, де повинна була відбутися зустріч Вілкула з жителями селища. Незважаючи на блокування приміщення, кілька сот мешканців не розійшлися. Політик зі своїми прихильниками захистили людей від радикалів, після чого опозиційний кандидат провів зустріч з жителями селища під відкритим небом.

Вже через кілька годин в Бердянську радикали проникли в ДК «Софіт», де планувалася зустріч Олександра Вілкула з жителями міста. Бойовики повністю заблокували входи в ДК, де зібрався повний зал городян. За словами очевидців, більша частина нападників – підлітки і молодь 18-20 років, багато нетверезих і таких, що вели себе неадекватно.

Бердянці, які прийшли на зустріч, були обурені тим, що відбувається. У Бердянську тиждень немає води, і люди зневірилися дочекатися допомоги від місцевої влади. Зі своїми проблемами вони йшли до кандидата в Президенти, а потрапили на акцію свавілля від радикалів. У ДК прибула поліція. Незважаючи на агресивну поведінку бойовиків, Вілкул провів зустріч з людьми.

«Влада намагається таким чином обмежити можливості для зустрічей виборців з опозиційним політиком. Повністю покладаю вину за те, що сталося, на владу, оскільки такі провокації неможливі без її мовчазної згоди», – сказав після зустрічі з жителями Бердянська Олександр Вілкул.

01 лютого 2019 20:31
'site2018:subscribe.form' is not a component