Володимир Гусак: Порошенко намагався відсторонитися від усього поганого, що є в державі. Але у нього нічого не вийшло

Володимир Гусак: Порошенко намагався відсторонитися від усього поганого, що є в державі. Але у нього нічого не вийшло

Де-факто президент є основним політичним гравцем в Україні. Тому саме на нього народ покладає надії на якісь позитивні зміни в житті держави. На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак в ефірі телеканалу «НАШ».

«Незалежно від того, що саме написано в Конституції, в Україні президент фактично є основною політичною фігурою. І традиційно саме президент відповідає за все чи майже все, що відбувається в державі. Можна сперечатися, чи добре це, чи погано, чи є це ознакою високої політичної культури, чи ні, але так воно є. І так воно завжди буде в Україні, поки президент буде обиратися прямим голосуванням і матиме прямий мандат від народу», – наголосив політик.

Він зазначив, що Порошенко хотів дистанціюватися від цього, але у нього нічого не вийшло.

«Чинний президент часто казав, що він там за щось не відповідає. Водночас він намагався «прив’язати» себе до всього доброго, і максимально відсторонитися від усього поганого. Сформувавши за рахунок брехні та адміністративного ресурсу найбільшу фракцію в парламенті, він все ж не був одноосібним керівником, не був диктатором. Але вбув основним політичним гравцем, і поніс за це повну відповідальність, що є цілком природно. Другий тур вийшов саме таким, бо суспільство сказало своє чітке «ні» державній політиці останніх п’яти років», – підкреслив Володимир Гусак.
23 квітня 2019 12:23
'site2018:subscribe.form' is not a component