Володимир Пилипенко: Завдання Форуму опозиційних сил – сформувати команду професіоналів для участі у парламентських виборах

Володимир Пилипенко: Завдання Форуму опозиційних сил – сформувати команду професіоналів для участі у парламентських виборах

Форум опозиційних сил «Довіряй ділам», який пройшов у Києві 10 червня, і під час якого були висунені кандидати для участі у позачергових парламентських виборах, об’єднав команду професіоналів зі всієї України. Про це під час виступу на Форумі заявив Заслужений юрист України Володимир Пилипенко.

Він наголосив, що для участі у Форумі зібрались представники тих політичних партій, які минулого тижня підписали Меморандум єдності опозиційних сил.

Нагадаємо, 7 червня до Меморандуму долучились представники партій «Опозиційний блок», «Партія Миру та Розвитку», «Відродження», «Довіряй Ділам», «Наші». Меморандум передбачає спільну участь зазначених партій у дострокових парламентських виборах.

«Ми представляємо практично всю Україну – від Ужгорода до Харкова, від Одеси до Маріуполя. Ми йдемо перемагати, тому що в нас – люди справи. І ми хочемо привести до влади команду професіоналів, команду тих, хто щодня своїми ділами в своїх громадах, на своїх підприємствах, в своїх містах робить життя людей кращим», – підкреслив Володимир Пилипенко.

Він додав, що у представників партій, які беруть участь у Форумі єдності опозиційних сил «Довіряй Ділам», спільні ідеологічні цінності. «У нас спільна платформа розвитку держави, у нас мінімум відмінностей в баченні розбудови України. Ми однаково розуміємо всі ті суспільно-політичні процеси, які відбуваються в Україні, і ми розуміємо їх разом», – підкреслив Пилипенко.

10 червня 2019 16:03
'site2018:subscribe.form' is not a component