Володимир Пилипенко: Українці повинні їздити в Європу на відпочинок, а не на заробітки

Володимир Пилипенко: Українці повинні їздити в Європу на відпочинок, а не на заробітки

Мета команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – забезпечити європейські стандарти життя в Україні. На цьому наголосив Заслужений юрист України Володимир Пилипенко в ефірі телеканалу «ICTV».

«Не можна говорити, що ми є партією півдня, чи партією сходу, адже влада упродовж п’яти років руйнувала економіку всієї країни. І сьогодні як із заходу, так і зі сходу українці їдуть на заробітки в Європу. А ми хочемо зробити так, щоб вони їздили туди відпочивати, тому що матимуть гідний рівень життя в Україні», - заявив політик.

Він зазначив, що саме з економікою нерозривно пов’язані соціальні стандарти та рівень життя людей.

«Я чотири роки працював у Венеційській комісії. Я знаю, що таке європейські соціальні стандарти не з телевізора. Бо те, що нам подавали, як високі соцстандарти – це обкрадання власного народу. Спочатку, в 2014 році забрали безкоштовне харчування дітей молодших класів в школах. Потім забрали безкоштовний проїзд дітей в громадському транспорті. Пізніше пішла «зрівнялівка» із заробітної плати, коли тарифна сітка для бюджетників почала вираховуватися з прожиткового мінімуму», - сказав Володимир Пилипенко.

Політик підкреслив, що мета ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – дати людям справді європейські стандарти життя. «Управлінці, які є в нашій команді, – це успішні мери та керівники підприємств. Своїми конкретними справами вони забезпечили стандарти життя на місцях від Ужгороду до Одеси і Харкова. Якщо вони змогли навести лад в своїх містах, на своїх підприємствах, то вони зможуть навести і лад в українській економіці та соціальній сфері. В нас не буде демографічної кризи, бо держава піклуватиметься про дітей, здійснюватиме диференційовані виплати при народженні двох чи більше дітей, як це є, наприклад, в Польщі. Ми повернемо справедливе нарахування для всіх працівників бюджетних установ. Ці закони вже розроблені, ми внесемо їх до парламенту. І я готовий допомагати впроваджувати закони, які дійсно зроблять європейські стандарти життя в Україні», - підкреслив Володимир Пилипенко.

11 червня 2019 16:32
'site2018:subscribe.form' is not a component