Володимир Осипов: Мир в Україні – єдиний варіант успішного розвитку країни

Володимир Осипов: Мир в Україні – єдиний варіант успішного розвитку країни

Нинішня влада зацікавлена ​​в продовженні збройного конфлікту, оскільки він є важливим джерелом її доходу, що дозволяє підтримувати політичні рейтинги. Про це заявив Володимир Осипов, довірена особа кандидата в Президенти України Олександра Вілкула, депутат Одеської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ за підсумками зустрічей з жителями Подільського, Кодимського та Окнянського районів Одеської області.

За словами депутата, зустрічі з виборцями показали, що найбільше людей хвилює питання про припинення воєнного конфлікту на Сході України. Він додав, що всі жителі вже розуміють реальні причини тривалої війни. «Нинішня влада зацікавлена ​​в продовженні війни, оскільки вона дозволяє владі в буквальному сенсі наживатися на крові власних громадян і підтримувати свої політичні рейтинги», – акцентував довірена особа кандидата в Президенти України Олександра Вілкула.

Володимир Осипов наголосив, що під час зустрічей жителі Одеської області одноголосно зазначили, що з усіх програм кандидатів у президенти України тільки Програма Олександра Вілкула містить чіткий план виходу країни з кризової ситуації.

«Мир в Україні – єдиний варіант успішного розвитку країни. Припинення збройного протистояння не тільки дозволить відродити промисловий потенціал, а й значно прискорить цей процес завдяки залученню інвесторів в Україну. Ніхто не буде вкладати кошти в воюючу країну. Якщо не буде миру – країна і далі деградуватиме абсолютно у всіх сферах і сенсах», – заявив довірена особа кандидата в Президенти України Олександра Вілкула.

Учасники одноголосно підтримали програму «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» і кандидатуру Олександра Вілкула на пост Президента, зазначивши, що саме партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру і розвитку» здатна об'єднати країну та привести Україну до успіху.


06 березня 2019 13:36
'site2018:subscribe.form' is not a component