Володимир Гусак: Збільшити ціни на газ в 10 разів, а потім зменшити на 30 копійок – це прийом шулерів та шахраїв

Володимир Гусак: Збільшити ціни на газ в 10 разів, а потім зменшити на 30 копійок – це прийом шулерів та шахраїв

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак назвав шулерським прийомом рішення «Нафтогазу» знизити вартість газу для населення на 30 копійок з 1 травня 2019 року. За його словами, ціна газу на світових ринках впала на 42%, тоді як для населення знижують всього на 3,5%. «Це знущання над людьми. Це типове шулерство - підняти ціни на газ для населення в 10 разів, а знизити всього на 30 копійок», - обурився Володимир Гусак.

За його словами, вартість газу для населення в Україні вже вище світових цін, а мінімальна зарплата майже в чотири рази менше «мінімалки» в Польщі.

«Найжахливіше, що ціни на газ для населення стали вище, ніж для промисловості. У квітні українці платили за газ більше 8500 гривень. При цьому тарифи для підприємств - трохи вище 5600. Зниження ціни на 30 копійок - насмішка», - підкреслив Володимир Гусак.

Ще більш огидно, на думку депутата, виглядає рішення знизити ціни після закінчення опалювального сезону. «Виходить, що це чисто політичний хід під майбутні вибори, а не реальна турбота про населення», - заявив Володимир Гусак.

За його словами, справедлива ціна на газ для населення повинна бути встановлена ​​на рівні 6 гривень за куб. «Але це навряд чи станеться. Бо як інакше виправдати мільйонну зарплату глави «Нафтогазу» Коболєва. Взагалі гроші, які незрозуміло за що він отримує, можна було б витратити на розвиток власного газовидобування. Це принесе набагато більший результат в плані зниження цін на газ для населення, ніж утримання самого Коболєва», - заявив народний депутат.

За словами Володимира Гусака, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає відновити постачання газу населенню за пільговою ціною. «Дешевого газу власного видобутку достатньо для побутового споживання. І ми обов'язково наведемо лад в енергетичній галузі відразу після парламентських виборів. Тому що у нинішньої влади, на жаль, немає навіть стратегії розвитку та регулювання ринку енергетики», - заявив Володимир Гусак.

23 квітня 2019 17:44
'site2018:subscribe.form' is not a component