Володимир Гусак: Другий тур президентських виборів – це вотум недовіри суспільства до поки ще чинного президента

Володимир Гусак: Другий тур президентських виборів – це вотум недовіри суспільства до поки ще чинного президента

Жодні дебати не врятують Петра Порошенко від програшу в другому турі президентських перегонів. На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак в ефірі телеканалу «Прямий» в п’ятницю, 5 квітня.

«Зараз команда Порошенко намагається педалювати тему дебатів між кандидатами на посаду президента, причому сам нинішній «гарант» спокійно проігнорував дебати в 2014 році. Однак вся ця дискусія навколо дебатів мені видається дещо роздутою. Так, важливо почути позицію пана Зеленського по багатьом важливим питанням, зокрема щодо НАТО, медичної реформи та його відношення до Уляни Супрун. Але чи мають бути ці відповіді дані на дебатах, чи ні – не так важливо. Результат другого туру вже очевидний. І ніякі аналізи, ніякі дебати вже нічого не змінять», – заявив народний депутат.

Він зазначив, що сам факт другого туру є вотумом недовіри до чинного президента та оцінкою його п’ятирічної діяльності українським народом. «Лише 16% українців підтримали чинного президента у першому турі виборів. Тобто переважна більшість громадян України оцінюють його діяльність негативно. Виходячи з результатів першого туру, можна передбачити результати другого туру. І вони будуть зовсім не на користь Порошенко», – зазначив опозиційний політик.

Він підкреслив, що саме через діяльність Порошенко Україна зараз опинилася між очевидним злом і неймовірним ризиком. «За такої ситуації ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, звичайно, не підтримуватиме чинного президента, який довів Україну до економічної катастрофи, а українців – до зубожіння. Але ми не можемо підтримати й Зеленського. Опозиція зосередиться на майбутніх парламентських виборах, які й вирішать долю країни», – резюмував Володимир Гусак.

05 квітня 2019 21:51
'site2018:subscribe.form' is not a component