Володимир Гусак: Вперше в історії України новообраний президент матиме таку відверто ворожу до нього Верховну Раду

Володимир Гусак: Вперше в історії України новообраний президент матиме таку відверто ворожу до нього Верховну Раду

Більшість нинішньої Верховної Ради – це представники політичних сил, чиї кандидати зазнали нищівної поразки на президентських виборах, тому у парламенті наступного скликання їх просто не буде. Через це вони вороже налаштовані до майбутнього президента Володимира Зеленського та усіляко затягують його інавгурацію. Таку думку в ефірі телеканалу «ZIK» висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак.

«На мою думку, це перший раз в історії України, коли новообраний президент матиме таку відверто ворожу до нього Верховну Раду. Давайте згадаємо, що цей парламент було обрано вже майже п’ять років тому, коли ситуація в країні була зовсім іншою. Коли багато хто з людей на Південному Сході країни не прийшов на вибори з протестних міркувань, або не зміг прийти в силу об’єктивних обставин. Через це зараз у Верховній Раді дуже потужно представлене угруповання, яке вже фактично зазнало нищівної поразки на виборах», – заявив народний депутат.

Переконлива перемога Зеленського означає поразку псевдопатріотичної риторики, яку сповідує переважна частина парламенту. В тому числі, саме її взяв на озброєння поки ще чинний президент Петро Порошенко.

«І саме на президентських виборах ця риторика зазнала нищівної поразки. Єдиний регіон, де Порошенко зміг перемогти – це Львівська область, навіть Тернопільська та Івано-Франківська області його не підтримали. І звичайно, велика частина Верховної Ради на чолі зі спікером Парубієм та віце-спікером Сироїд образилися на український народ. Мовляв, народ не зрозумів, що все правильно робилося в країні, що Україна насправді йшла вірним курсом, і проголосував якось не так. Тому і Зеленського ці люди, відверто кажучи, не сприймають», – наголосив опозиціонер.

За таких умов, на думку Володимира Гусака, інавгурація, скоріше за все, відбудеться в один з останніх дні, які для цього передбачено законом. Він вважає, що жодна постанова про призначення інавгурації голосів не набере, тому її дату обиратиме спікер.

01 травня 2019 20:48
'site2018:subscribe.form' is not a component