Володимир Гусак: Протягом останніх п'яти років тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК був єдиною справжньою опозиційною силою в країні

Володимир Гусак: Протягом останніх п'яти років тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК був єдиною справжньою опозиційною силою в країні

Тільки фракція опозиціонерів не голосувала в парламенті за продовження війни, антинародні бюджети, що відбирають пільги у чорнобильців та пенсії у пенсіонерів, за закони, які сіють розкол в суспільстві. Про це в ефірі телеканалу «НАШ» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак.

«Ми всі п'ять років послідовно наполягали на припиненні вогню на Донбасі, на виконанні Мінських угод, на справжній децентралізації та поверненні політико-дипломатичним шляхом контролю над непідконтрольними територіями. Також ми були послідовними противниками блокади Донбасу», – підкреслив Володимир Гусак.

Політик нагадав, що блокада Донбасу була введена в дію рішенням РНБО, і для її скасування необхідно також лише рішення РНБО. «Для цього не потрібно рішення Верховної Ради. Нинішній склад Верховної Ради, який доживає свої останні дні та багато в чому складається з політичних банкрутів, яких більше не буде в новому скликанні, відверто саботує нові політичні реалії та ініціативи президента. Але чому досі особисто президентом або РНБО не було прийнято рішення про зняття економічної блокади Донбасу – нам не зрозуміло», – зазначив народний депутат.

«Сумнівів у тому, хто був справжньою опозицією всі ці п'ять років, виникати не повинно. Упевнений, що це знайде своє відображення і в результатах парламентських виборів. Очевидно, що той соціальний і економічний курс, який проводився в Україні вже колишньою правлячою коаліцією, зазнав нищівної поразки», – резюмував Володимир Гусак.

12 червня 2019 11:44
'site2018:subscribe.form' is not a component