Володимир Гусак: У Порошенка не залишилося шансів на переобрання

Володимир Гусак: У Порошенка не залишилося шансів на переобрання

Дебати між Петром Порошенком та Володимиром Зеленським жодною мірою не вплинуть на підсумок виборів. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак в ефірі телеканалу «НАШ».

На переконання політика, підсумок другого туру вже практично відомий. «21 квітня в країні буде офіційно завершено політичну епоху президента Порошенка», - наголосив опозиціонер.

Володимир Гусак нагадав, що в першому турі чинного главу держави підтримали лише 16% виборців. Причому частина цих голосів стала результатом підкупу, частина – прямих фальсифікацій, вважає політик. «Я не буду здивований, якщо у другому турі Порошенко отримає ще менше голосів. Уся вертикаль влади прекрасно усвідомлює, що Порошенко йде. В такій ситуації ніхто не піде на фальсифікації», - зауважив народний депутат.

Володимир Гусак вважає, що у Порошенка не залишилося шансів на переобрання, а відтак дебати жодною мірою не вплинуть на результат виборів. «Дебати вплинули на підсумок перегонів 1994 року і можливо 2004 року, коли було справжнє протистояння між Януковичем та Ющенком. А сьогодні вже неважливо, що на дебатах скаже чинний президент. Кожен українець за п’ять років мав можливість оцінити Петра Порошенка і зробити висновок, чи приносить його президенство користь Україні. Для нас зараз актуально інше – почути позицію Володимира Зеленського щодо важливих для України питань, зокрема щодо вступу до НАТО. Відбудеться це на дебатах чи у форматі прес-конференції – не так важливо», - підсумував Володимир Гусак.

 

08 квітня 2019 21:23
'site2018:subscribe.form' is not a component