Володимир Гусак: Саакашвілі буде використаний для того, щоб знищити залишки рейтингу Петра Порошенко

Володимир Гусак: Саакашвілі буде використаний для того, щоб знищити залишки рейтингу Петра Порошенко

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак в ефірі телеканалу «НАШ» висловив свою точку зору, щодо повернення в Україну Михайла Саакашвілі.

Опозиціонер заявив про те, що до Саакашвілі у нього є лише одне політичне питання: «Чому він хоче брати участь в політичному житті України? Він не українець. Я маю на увазі те, що він багато років не жив в нашій країні. Його сім'я не живе в нашій країні, і я переконаний в тому, що він не планує, щоб його діти жили тут. Його з Україною особливо нічого не пов'язує. Чому він не хоче брати участь в політичному житті Грузії? У країні, де він ніби як був дуже успішним президентом, провів реформи і зробив її процвітаючою», - зазначив Гусак.

Також член фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ висловив сумнів, щодо підстав присудження Саакашвілі українського громадянства. «Але, якщо його в підсумку позбавили його протизаконно, то, безумовно, все повинно бути згідно із законом. Проте, політично я цього не розумію. Те ж стосується і пані Супрун. Ми впевнені, що Україну повинні будувати люди, чиє життя пов'язане з Україною. Які живуть в цій країні і яке сподіваються, що їхні діти будуть жити в Україні», - заявив народний депутат.

Відповідаючи на питання про те, навіщо було прийнято рішення повернути Саакашвілі, Володимир Гусак зазначив, що Саакашвілі буде використаний для того, щоб знищити залишки рейтингу Петра Порошенко: «Тут завдання нинішньої Адміністрації президента і особисті образи пана Саакашвілі збігаються. І він буде послідовно і старанно знищувати політичну силу колишнього президента України. І, можливо, це знищення і піде на користь України. Але тут стає сумно за пана Саакашвілі. За його словами, він був успішним президентом успішної країни, а зараз перетворюється у щось, що нагадує політичного блазня», - підсумував Гусак.
30 травня 2019 14:32
'site2018:subscribe.form' is not a component