Володимир Гусак: Після перемоги ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК скасує злочинну медреформу влади

Володимир Гусак: Після перемоги ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК скасує злочинну медреформу влади

За час правління нинішньої влади в Україну повернулися смертельні епідемії, яких наша країна не знала десятиліття. Провальна політика керівництва МОЗ повністю зруйнувала систему охорони здоров'я, існуючу до цього, і не змогла запропонувати нічого якісно нового. Після перемоги ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК направить Україну на шлях відновлення та розвитку. Про це заявив народний депутат Володимир Гусак в ефірі телеканалу «Прямий».

Опозиціонера обурив той факт, що політики можуть підтримувати та схвалювати «реформу», яку впроваджує т. в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. «Ще одна сумна «перемога» цієї влади, окрім війни та загнаної в кризу економіки, – це зруйнована медична галузь і повернення в країну смертельних епідемій, зокрема кору», – підкреслив парламентарій.

Він зазначив, що опозиціонери виступають категорично проти нинішньої медреформи та за її якнайшвидше скасування. «Наша політична сила перебуває в опозиції до нинішньої влади, яка веде Україну згубним курсом. Медична реформа – злочин проти України. Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК негайно скасує цю злочинну реформу», – резюмував Володимир Гусак.

26 березня 2019 13:12
'site2018:subscribe.form' is not a component