Володимир Гусак: Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК поверне податкові пільги аграріям

Володимир Гусак: Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК поверне податкові пільги аграріям

Нинішня влада не здатна вивести з кризи сільське господарство. Замість вирішення проблем аграріїв, влада імітує занепокоєння, а всередині галузі відбуваються тривожні процеси. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак.

За його словами, фермерські та особисті господарства в Україні перебувають під загрозою зникнення. «Переробка м'яса та молока зменшилася. При цьому великі холдинги продовжують підминати переробку під себе. Ми знаходимося на порозі зникнення не тільки фермерства, а й особистих господарств. Цього допустити не можна. Багато українців, незважаючи на колосальні труднощі, продовжують вести підсобне господарство, тримають худобу. Але якщо їм не допомогти, то вони плюнуть на все й поїдуть до Польщі, збирати полуницю», - зазначив народний депутат.

За словами опозиціонера, нинішня влада не здатна вивести з кризи сільське господарство.

«За п'ять років не зроблено нічого для захисту продуктового ринку від недоброякісного імпорту. Магазини забиті неякісними товарами. Я гарантую, що після перемоги на виборах ми насамперед подбаємо про те, щоб український споживач отримав якісний продукт вітчизняного виробництва. Ми створимо умови для експорту українських продуктів харчування за кордон. Це підвищить зайнятість в сільському господарстві, що в свою чергу створить попит на продукцію машинобудування та хімічної промисловості», - зазначив політик.

За його словами, команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ розробила комплекс заходів за принципом «зеленої скриньки», які дозволять сільському господарству підвищити конкурентоспроможність. Аграрії будуть гарантовано забезпечені відшкодуванням ПДВ, державною компенсацією 50% вартості основних фондів, пільговими відсотками за кредитами. «Ми відбудуємо сільську інфраструктуру: впорядкуємо дороги, проведемо газ, воду, електрику та зв'язок», - додав опозиційний політик.

Крім того, за словами Володимира Гусака, Україні варто підготуватися до повернення Донбасу, де вже не перший рік триває гуманітарна катастрофа.

«Головним пріоритетом президентської програми Олександра Вілкула є завершення військового конфлікту та встановлення миру. Війна припиниться і Донбас повернеться в Україну. Відразу після цього ми негайно приступимо до відновлення промисловості і сільського господарства цього регіону. Тому необхідно якомога швидше підвищити ефективність сільського господарства, необхідно постійно мати під рукою стратегічний запас продовольства. Ніхто в Україні не буде голодувати. Щойно Олександр Вілкул доб'ється миру, проблема забезпечення Донбасу продовольством буде вирішена в найкоротший термін», - підкреслив народний депутат.


14 лютого 2019 16:51
'site2018:subscribe.form' is not a component