Володимир Гусак: Порошенко не впорався з обов'язками президента. Народ України дав йому оцінку на виборах

Володимир Гусак: Порошенко не впорався з обов'язками президента. Народ України дав йому оцінку на виборах

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак в ефірі телеканалу «Прямий» заявив про свою незгоду з думкою щодо того, що Володимир Зеленський не готовий до виконання обов'язків Президента України.

«Поки такі висновки зробити ще не можна, рівно так само, як не можна і спростувати це твердження. Єдине, про що можна з упевненістю стверджувати зараз - це про те, що нинішній президент України не впорався зі своїми обов'язками, що яскраво показали результати голосування в другому турі. Це - оцінка компетентності Петра Порошенка від українців», - заявив народний депутат.

Щодо питання інавгурації новоспеченого президента, опозиціонер висловив упевненість в тому, що депутати проголосують за проведення даної процедури в будівлі Верховної Ради.

«Правляче угруповання, яке зараз становить більшість в парламенті, доживає свої останні місяці і спробує нагадати Зеленському, що де-юре у нас - парламентсько-президентська республіка, і, мовляв, в будинку господарі - парламентарії.

Також, думаю, можна очікувати великих дебатів щодо дати інавгурації. Швидше за все, вона буде призначена на 29-30 травня»- підсумував Володимир Гусак.

05 травня 2019 10:17
'site2018:subscribe.form' is not a component