Володимир Гусак: Порошенко дав людям псевдопатріотизм та війну. Народ закономірно відповів йому червоною карткою

Володимир Гусак: Порошенко дав людям псевдопатріотизм та війну. Народ закономірно відповів йому червоною карткою

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак вважає переконливу перемогу Володимира Зеленського у другому турі президентських перегонів закономірним результатом провалу політики чинної влади. На цьому він наголосив в ефірі телеканалу «НАШ» в понеділок, 22 квітня.

«Безперечно, жодної несподіванки не сталося. Відбулося те, про що і ми, і соціологи говорили багато місяців. Український народ показав червону картку діючий владі, чинному президенту Петру Порошенку. І це стало логічним завершенням політики, яку ця влада проводила протягом останніх п’яти років. Український народ сказав «ні» корупції, війні та цинічним спробам прикривати все це псевдопатріотичною риторикою. Сказав «ні» спробам замінити порядок денний в країні, коли людей відверто обкрадали та грабували, а натомість пропонували псевдопатріотичні лозунги», – заявив Володимир Гусак.

Показовим моментом, на його думку, є те, що чинний президент програв навіть у Тернопільській та Івано-Франківській областях – регіонах, де завжди дуже активно підтримували патріотичну риторику.

«Але цього разу навіть там люди чітко розрізнили, де патріотизм, а де псевдопатріотизм і спроба підміни понять», – підкреслив народний депутат.

22 квітня 2019 21:49
'site2018:subscribe.form' is not a component