Володимир Гусак: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зробить усе можливе, аби розслідування одеських подій 2 травня 2014 року завершилося якнайшвидше

Володимир Гусак: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зробить усе можливе, аби розслідування одеських подій 2 травня 2014 року завершилося якнайшвидше

На думку народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимира Гусака, після парламентських виборів в українській владі не залишиться більше радикальних псевдопатріотів. Це дає надію, що розслідування подій 2 травня 2014 року в Одесі буде прискорене. І ми, нарешті, отримаємо відповідь, чому ця трагедія сталася, і хто має за це відповісти.

Народний депутат наголосив, що минуло вже п’ять років, а винні досі не встановлені, і фактично не встановлюються. Справедливість так і не була відновлена. «На цьому тлі як відверте знущання звучать слова співробітників МВС про те, що все йде нормально, і що розслідування триває. Хоча для всіх очевидно, що головна причина відсутності результатів – це небажання чинної української влади розслідувати трагедію», – заявив він.

Володимир Гусак висловив надію, що за нової влади ця справа нарешті буде розслідувана. «Вже точно можна сказати, що після парламентських виборів українська влада оновиться. Сподіваюсь, там не залишиться політиків на кшталт Оксани Сироїд, яка нещодавно вимкнула мікрофон моєму колезі Ігорю Шурмі, коли він виступав з приводу Одеської трагедії. При чому Шурма виступав з позиції примирення та необхідності зробити висновки, аби така трагедія ніколи знову не повторилася. Але це не зупинило Сироїд, вона почала посилатися на якісь начебто загальновідомі факти, хоча судових рішень досі немає, а винні не покарані. Це виглядало дуже дивно і викликало в нас велике обурення», – підкреслив опозиціонер.

Політик наголосив, що в незалежності від результатів парламентських виборів та бажання нової влади розслідувати резонансні справи останніх п’яти років, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК про це ніколи не забуде і доведе їх до кінця.

«Ми робитимемо все можливе, аби законне розслідування відбулося, завершилося, і щоб винні в цій жахливій трагедії були встановлені й покарані. Хотілося б висловити співчуття всім тим, хто втратив тоді своїх близьких, своїх друзів, своїх родичів. А також висловити сподівання, що такі трагедії ніколи знову не повторяться в Україні. І що українці зможуть вирішити будь-які політичні протиріччя, будь-які проблеми, пов’язані з різними поглядами на той шлях, яким має йти Україна, виключно мирним, демократичним шляхом», – підкреслив Володимир Гусак.

03 травня 2019 10:02
'site2018:subscribe.form' is not a component