Володимир Гусак: Нинішня влада довела країну до катастрофи, а українців – до зубожіння

Володимир Гусак: Нинішня влада довела країну до катастрофи, а українців – до зубожіння

На президентських виборах українці повинні обрати не когось з представників нинішньої влади, а кардинально змінити правлячу верхівку. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак в ефірі телеканалу «Прямий» в четвер, 6 березня.

Обговорюючи проблему підкупу виборців на майбутніх президентських виборах, народний депутат зазначив, що її коріння необхідно шукати в низькому рівні життя більшості українців. «Ніколи ще за роки незалежності українці не були такими бідними, як зараз. На даний момент Україна – найбідніша країна Європи. Половина родин отримують субсидії. І це провина нинішньої влади, яка довела економіку країни майже до повної катастрофи, а українців – до зубожіння. І до цього доклали руки і «Народний фронт», і «БПП» на чолі з самим Петром Порошенком, і «Батьківщина», яка також була частиною коаліції. Не слід забувати, що в 2014-2015 рр. ця політсила голосувала і за бюджети, і за закони, якими в тому числі відбиралися пільги у чорнобильців і пенсії у працюючих пенсіонерів», – заявив Володимир Гусак.

Він зазначив, що через бідність для багатьох українців і 200, і 500, і 1000 грн, які пропонують їм деякі політсили за голос на виборах, є великими грошима. «Провладні політичні гравці спочатку довели країну до економічної руїни, а тепер борються один з одним і намагаються цим скористатися – в той чи інший спосіб будують «сітки» та «мережі» для підкупу виборців. І зрозуміло, що вони хочуть не тільки побудувати свою мережу, а й не дати це зробити своєму супернику. Тому ми й бачимо таку конкуренцію між командами Порошенка і Тимошенко», – підкреслив опозиційний політик.

«На цих виборах Україна має обирати не між старою владою - не між Порошенко і Тимошенко. Бо по суті своїй вони однакові, і однаково несуть відповідальність за ту економічну катастрофу, яка в останні роки сталася в Україні. Необхідно змінити правлячу верхівку на професійну, яка розбудовуватиме країну, покращуватиме життя населення, а не царювати на руїнах», – резюмував Володимир Гусак.

07 березня 2019 13:28
'site2018:subscribe.form' is not a component