Володимир Гусак: На цих виборах політика президента Петра Порошенка отримала від українців червону картку

Володимир Гусак: На цих виборах політика президента Петра Порошенка отримала від українців червону картку

Результати першого туру виборів стали свідченням того, що політика нинішньої влади не знаходить підтримки в українському суспільстві. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак.

«Верховна Рада змарнувала вже місяць на розгляді законопроекту влади про державну мову, і хоче змарнувати ще два тижні. Президент, представники коаліції вирішили за народ, що саме це питання є зараз ну дуже важливим та потрібним. Але ми бачимо, що на виборах президента у першому турі перемагає кандидат, який і в повсякденному житті, і в сценічному широко використовує мову, відмінну від української. При цьому для виборців він не стає ані кращим, ані гіршим. Це є свідченням того, що мовне питання, яке проштовхує поки ще діюча влада, м’яко кажучи, не дуже хвилює суспільство», – заявив народний депутат.

Він наголосив, що українське суспільство турбують зовсім інші речі. Але влада ігнорує це та марнує час на гуманітарні питання замість вирішення економічних та соціальних проблем.

«Я вважаю, що проти політики нинішньої влади, тобто проти Порошенко, у другому турі президентських виборів проголосують мінімум 65% виборців», – підкреслив Володимир Гусак.

06 квітня 2019 10:43
'site2018:subscribe.form' is not a component