Володимир Гусак: Чотири тижні парламент «порпається» в поправках до закону про мову замість ухвалення антикризових заходів

Володимир Гусак: Чотири тижні парламент «порпається» в поправках до закону про мову замість ухвалення антикризових заходів

Верховна Рада працює вкрай неефективно, – заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак в ефірі телеканалу «НАШ».

Політик наголосив, що в останні роки рівень довіри до парламенту не перевищує 1-2%. «Парламент працює особливо неефективно. Яскравий цьому приклад – замість того, щоб розглядати економічні закони, які б вивели країну з кризи, парламент вже четвертий тиждень розглядає поправки до закону про мову, який зараз зовсім не на часі», – підкреслив Володимир Гусак.

Інша проблема нинішнього скликання Верховної Ради – відсутність коаліції. «Коаліції у Верховній Раді зараз справді немає – і де-факто, і де-юре. Стара коаліція розпалася, і ніхто не оголошував про створення нової, немає підписів депутатів. Петро Порошенко не розпускає парламент, тому що це тільки його право, а не обов’язок. Адже парламент якось працює, і це його влаштовує», - сказав Володимир Гусак.

На думку народного депутата, після перемоги у другому турі виборів Володимира Зеленського з політичної доцільності таке рішення може бути прийняте. Адже з’явиться протистояння між новообраним президентом з рівнем підтримки у 60-70% і старої Верховної Ради з рівнем довіри в 1-2%.

16 квітня 2019 13:57
'site2018:subscribe.form' is not a component