Володимир Гусак: Безлад у штабі Порошенка та бажання «заощадити» загрожують зривом виборів на десятках округів

Володимир Гусак: Безлад у штабі Порошенка та бажання «заощадити» загрожують зривом виборів на десятках округів

За даними ЦВК, виборчі дільниці у 33-ох територіальних округах є недоукомплектованими. Через недостатню кількість працівників існує ймовірна загроза не проведення виборів у окремих ДВК. Більшість із них не подав чинний голова держави, повідомляє «ОПОРА». Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак вважає таку ситуацію наслідком безладу в штабі Порошенка.

«Судячи з повідомлень, що надходять від ЦВК та громадських організацій, в окремих округах складається дуже прикра ситуація. В багатьох містах, селищах та селах України на певних дільницях вибори можуть просто не відбутися. Тобто українці , які там живуть, будуть позбавлені демократичного права обирати президента. Причому так сталося, що у більшості своїй це дільниці, де кандидат в президенти Володимир Зеленський переміг у першому турі виборів», – заявив народний депутат.

На його думку, така ситуація жодним чином не вплине на результат виборів, адже на більшості території України в цілому, і в цих округах зокрема, вибори все одно відбудуться. Але для людей, які не зможуть взяти участь у виборах президента, і для репутації української держави така ситуація не є прийнятною.

Володимир Гусак вважає, що причини цієї ситуації необхідно вбачати скоріше в безладі в штабі Порошенко, аніж в якійсь змові.

«На перший тур виборів влада заповнила по 7-8 членів ДВК своїми людьми – не тільки від Порошенка, а й від технічних кандидатів. Але проблема в тому, що оскільки всі розуміють, хто буде переможцем, ця вертикаль розсипалася. Особливо в тих областях, де у Порошенка немає великої підтримки. Я не здивований, що в деяких місцях, наприклад, в Луганській області, вони зараз не можуть навіть знайти людей, які б хотіли працювати на них. За законом посада члена ДВК є неоплачуваною. Можливо, де-факто штаб Порошенка і платив своїм людям під час першого туру, а зараз вони просто вирішили «заощадити», – підкреслив опозиціонер.

17 квітня 2019 12:23
'site2018:subscribe.form' is not a component