Володимир Гусак: 21 квітня в країні зміниться влада. Це факт, який президенту Порошенку слід прийняти

Володимир Гусак: 21 квітня в країні зміниться влада. Це факт, який президенту Порошенку слід прийняти

На думку народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимира Гусака, дебати між кандидатами в президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським жодним чином не вплинуть на результати другого туру виборів. На цьому він наголосив в ефірі телеканалу «НАШ» в понеділок, 15 квітня.

«Вся ця дискусія навколо дебатів на предмет того, коли вони відбудуться, де пройдуть – на стадіоні чи у студії «Суспільного», і хто куди прийде, нагадує мені наступну ситуацію. Добігає кінця футбольний матч, і одна команда виграє з рахунком 5:0. В той же час інша команда забила гол, але зараз судді переглядають ситуацію, чи не було офсайду. Так, ситуація дуже спірна, всі завзято обговорюють, чи був він чи не був, і чи буде зараховано цей гол. Але навіть якщо він буде зарахований, то рахунок буде 5:1, і це не як не вплине на те, хто переможе, бо це вже очевидно», – заявив Володимир Гусак.

Народний депутат акцентував на тому, що і ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, і виборці хотіли б почути від Володимира Зеленського чітку позицію по важливим для України питанням. Зокрема, чи буде припинене недоречне марнування часу Верховної Ради під назвою «розгляд мовного законопроекту», яке відбувається вже чотири тижні.

«Однак повторюсь, що самі дебати нічого не змінять. І те, що поки ще діючий президент так вчепився в них, йому за жодних умов не допоможе. Дуже часто відбувається так, що люди на таких високих посадах навіть психологічно не можуть допустити, що можуть програти. Можливо, і сам нинішній президент України вірить, що у нього ще є якийсь шанс. Але результат вже очевидний. Тому нам всім треба готуватися до того, як буде жити країна після 21 квітня, коли в країні нормальним демократичним шляхом відбудеться зміна влади», – підкреслив опозиціонер.

15 квітня 2019 21:32
'site2018:subscribe.form' is not a component