Володимир Буряк: В майбутньому парламенті має бути забезпечений захист інтересів регіонів

Володимир Буряк: В майбутньому парламенті має бути забезпечений захист інтересів регіонів

Місцева влада не завжди може «потягнути» реалізацію великомасштабних проектів, тому багато міст України чекають, що в майбутній парламент увійдуть люди, які захищають їх інтереси.

Про це сказав мер Запоріжжя Володимир Буряк під час відвідування Запорізького аеропорту, де триває будівництво нового пасажирського терміналу. Спільний візит було здійснено в ході робочої поїздки в Запоріжжя лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгенія Мураєва.

За словами Володимира Буряка, будівництво терміналу планується завершити до кінця цього року. Зараз йдуть оздоблювальні роботи і монтаж обладнання. Далі піде процедура введення його в експлуатацію.

«Термінал в Запоріжжі знаходиться на другому місці в програмі регіонального розвитку аеропортів України. Але знаєте, це було тільки на папері. На сьогоднішній день жодної державної копійки не було виділено на будівництво. Термінал ми будуємо за гроші громади міста, а також на запозичені у державних банків кошти», - сказав Володимир Буряк.

Крім терміналу, Запорізькому аеропорту буде потрібна ще й додаткова злітна смуга.

«Місто такі витрати не «потягне», це близько 4 млрд гривень. Тому потрібно, щоб у Верховній Раді були депутати, які будуть лобіювати інтереси жителів Запоріжжя. І не тільки нашого міста. Так говорять усі регіони України», - підкреслив запорізький мер.

Пропускна здатність довгоочікуваного нового терміналу аеропорту Запоріжжя розрахована на 400 осіб на годину. Це дасть можливість залучати і відкривати нові авіарейси, що позитивно позначиться на економічному розвитку міста.
25 червня 2019 13:53
'site2018:subscribe.form' is not a component