Вілкул: Відновити країну – наше наступне завдання після зміни нинішнього керівництва держави

Вілкул: Відновити країну – наше наступне завдання після зміни нинішнього керівництва держави

З 1 травня «Нафтогаз» хоче в черговий раз підвищити ціну на газ ще на 15%, до 9 717 грн за тисячу кубометрів. З 1 листопада 2018 ціну на газ вже підвищили на 23,5%.

Лідер опозиції Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook написав: «Як я і говорив, ці вибори - боротьба не прізвищ, а шляхів розвитку України. 21 квітня зміниться президент, але чи зміниться система - це більш важливе питання.

Одна зі складових відповіді - чи будуть в черговий раз підвищені тарифи на комунальні послуги».

Вілкул підкреслив: «У цьому медійному потопі бруду, який розганяють ЗМІ та боти, головне - не забути про найважливіше, про майбутнє України.

Захистити людей і зруйнувати це свавілля можна тільки об'єднавшись. Зберігши єдність, ми зупинимо продовження війни, підвищення тарифів, провокації навколо віри, мови та історії.

Ми відновимо нашу рідну країну! Це наша наступна задача після зміни нинішнього керівництва держави».

Олександр Вілкул послідовно виступає на захист людей від тарифного свавілля влади. Він подав законопроект не тільки про зниження ціни на газ для населення, але і введення мораторію на її підвищення. Нардеп не раз підкреслював, що для зниження тарифу на газ потрібна тільки політична воля. З огляду на те, що собівартість газу українського видобутку близько 3 тис. грн, а його обсягів достатньо для забезпечення потреб населення та комунальної сфери, опозиціонер системно вимагає від влади знизити ціну на газ для населення.

На думку Вілкула, «працююча сім'я не повинна платити за комуналку більше 15% сімейного доходу».

Нагадаємо, комітет ВР підтримав поданий Вілкулом проект Постанови №9186, ухвалення якого Радою поверне 2 мільйонам сімей право на отримання субсидії, яке влада у них відібрала в 2018 році.


18 квітня 2019 10:47
'site2018:subscribe.form' is not a component